Zakázková výroba

___________


NAVRHNEME A VYROBÍME COKOLIV PRO VÁŠ OBCHODNÝ PROSTOR A PRODUKTY.

Všechno to začíná zasláním požadavku, ve kterém by měly být specifikace produktu, množství, termín dodání a všechny další relevantní informace. Na základě těchto požadavků začneme navrhovat a plánovat výrobní proces, tak aby byl každý zákazník spokojený. Tenhle proces zahrnuje výběr materiálů, techniky výroby, pracovní postupy a rozvrh výroby.

Jakmile se dané postupy schválí zkusíme vytvořit první prototyp, aby jsme otestovali funkčnost a design před finální výrobou. A zároveň si ověřili jeho technické parametry a vizuální estetiku. Pokud jsou zjištěny nedostatky, mohou být provedeny úpravy a opravy.

Po tomto kroku následuje finální výroba produktu a jeho balení. V případě, že se jedná o více produktů pro celou kampaň, můžeme ji zabalit dle Vaších představ, dle jednotlivých států nebo prodejen.


Naši klienti si u nás nechávají často designovat výlohy a jejích okolí tak, aby spolu ladili jako jeden celek. Mnohokrát jde o různé polepy výloh (z venku nebo zevnitř), ekologické stojany, do kterých jde umístěni zboží a zajímavé popisky potisknuté na plexiskle nebo ekologických deskách.

Ale tímto to nekončí, dokážeme pro vás vyrobit celou stěnu. Nemusí to být jenom tapeta nebo samolepky, setkali jsme se už i s tím, že jsme pro zákazníky potiskli PVC desky na osvěžení prodejní stěny. Taktéž dokážeme vyrobit vícevrstvou stěnu například z voštiny a banneru a tím Vás odlišit od konkurence.

Představivosti se meze nekladou a pokud máte nějaký nápad u nás ho pro Vás převedeme do fyzické podoby. Díky kombinaci mnoha materiálů, tisku a následného zpracování, bude finální podoba vytvořených produktů určitě stát za to. Pokud máte nápad, který chcete realizovat, kontaktujte nás.