Velkoformátové řezačky

řezací plotr Roland VS-640i

VS-i řada se vyznačuje proslulým systém  Print & Cut , který značka Roland využívá již dlouhé roky. Technologie tedy tiskne a obřezává obrysové kontury obrazů do libovolného tvaru v jednom stroji.
To umožňuje výrobu univerzálních aplikací od okenní grafiky, podlahové značení, pop, samolepek, obtisků a transferů. VS-i také zavádí nové funkce pro přesné nastavení ořezu.  Úpravy lze nově provádět na 0,01 mm pro přesnější výsledky ořezu. Volitelné navíjecí zařízení (TU-2) umí komunikovat s tiskárnou a podporuje možnost tisku a ořezu pro bezobslužný provoz.  

 

Specifikace 

 • Velkoformátové tiskárny, které jsou kombinací tisku i ořezu
 • Ořez až do velikosti 160 cm
 • Rychlost řezu 10 – 300mm/s
 • Přítlak nože 30 – 300 gf
 • Offset nože 0 – 1,5 mm
 • Přesnost ořezu +- 0,1 mm
 • Vhodné pro samolepky a okenní grafiku
Ploter Roland VS-640L

Specifikace 

 • Maximální šířka média 2100×3500 nebo 2500 x 3800
 • Rychlost řezání až 1500 mm/s
 • Maximální výška média 50 mm
 • Dokončování jako děrování, tvarový ořez, frézování, bigování, VCut, gravírování

iECHO TK4S 3521 a TK4SP 2538

Řezací systém TK4S a TK4SP disponujú až 3 pracovními pozicemi, do kterých lze umístit širokou škálu nástrojů pro zpracování nejrůznějších materiálů. Díky možnosti rozložitelnosti konstrukce je stroj možné dopravit i do obtížně dostupných prostor. Posun v osách X i Y pomocí hřebenového soukolí zajišťuje přesné vedení ramene a nástrojů při práci. Pracovní deska s vakuovým přisáváním, CCD kamera pro čtení ne jen ořezových značek, frézovací modul 1,8 kW s automatickým výměníkem frézovacích bitů a mnoho dalšího příslušenství dělá z řezacího systému TK4S a TK4SP jsou profesionální stroje pro velkoobjemové zpracování zakázek.

Jedná se o pokročilý řezací systém, který se používá pro přesné a efektivní řezání různých materiálů, včetně textilu, kůže, plastu, pěny a dalších podobných materiálů. Iecho TK4S a TK4SP jsou vybavený moderními technologiemi, jako je laserové řízení, inteligentní detekce a automatická kontrola tlaku, které zajišťují přesné a opakované řezy. Tento řezací systém umožňuje různé řezací techniky, včetně přímého řezu, rýhování, perforace a vyřezávání. Má také rozsáhlé možnosti programování a automatizace, což umožňuje snadné nastavení a opakované řezy bez nutnosti manuálního ovládání.

EOT

Elektrický oscilační nožík pro materiály se střední tuhostí, bannery, papíry do hrúbky 2 mm

KissCut

Nožík určený pro tvarový ořez samolepek a grafik, kde je žádoucí  aby spodní vrstva samolepky ostala neproříznoutá.

POT

Pneumatický oscilační nůž určený pro tvrdé materiály. Řez je přesný s maximální odchylkou 0,05 mm. Vďaka široké škále nožů dokážeme nařezat různé desky nebo lepenky. 

MILL

Frézovací nástavec umožňuje řezať do hliníkových desek za pomoci vrtáku, nebo gravírování do různych materiálu. 

VCUT

Speciální nožík určený k výsekom nebo zkosením hran o 15, 22,5, 30 nebo 45 stupňů.

CTT

Určený k bigování materiálu  pro lepší ohyb a následný sklad bez poškození.

UCT

Ťahací nožík určený pro ořez materiálu do 5mm. Tento způsob ořezu zapezpečuje rýchle a efektívne ořezy materiálov.

Poptávkový formulář