Instalace

Instalace okenní grafiky na výlohy nebo pulty, polep automobilů, autobusů a kamionu a instalace bannerů jsou důležitými službami, které Vám můžeme poskytovat. Tyto služby mají klíčový vliv na vizuální prezentaci firem, značek a produktů.

Při instalaci okenní grafiky na výlohy nebo pulty pečlivě připravujeme grafický materiál, aby byl přesně přizpůsoben rozměrům a tvarům výlohy nebo pultu. Instalace se provádí pečlivě, aby grafika vypadala profesionálně a přilákala pozornost zákazníků.

Polep automobilů, autobusů a kamiónů je další důležitá služba, kterou můžeme poskytnout. Polep vozu může sloužit jako mobilní reklama, která oslovuje velké množství lidí během jízdy po silnicích. Staráme se o kvalitní tisk a precizní instalaci polepů, aby byl dosažen optimální vizuální efekt.

Instalace bannerů zabezpečujeme přímo skrz naše zaměstnance, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti pro správnou montáž a umístění bannerů na různých površích. Správná instalace bannerů zajistí, že budou viditelné a bezpečně upevněné, což je klíčové pro úspěšnou reklamní kampaň.

Zajišťování kvalitní instalace a polepu je důležitou součástí služeb, které Vám můžeme poskytnout jako svým zákazníkům. Týmy odborníků se starají o každý detail, aby byly splněny požadavky a očekávání zákazníků a aby byla dosažena maximální vizuální a reklamní hodnota tiskových výrobků.

instalace grafiky

Poptávkový formulář