Žádné produkty v košíku.

Kvalita a rychlost

Více než 30 let Frances

Let zkušeností

Spokojených klientů

Prodaných obálek

Rozšířili jsme portfolio

Moc rádi adoptujeme nové technologie a rozšiřujeme naše pole působnosti. Během minulého roku jsme rozšířili naši výrobu o řadu nových tiskových technologií a strojů. Naše filozofie je kvalita a rychlost, proto vybíráme produkční stroje maximální kvality. 

Potisk poštovních obálky

Digitální a ofsetový tisk

Ekosolventní rolový tisk

Ekosolventní digitální rolový tisk

Vazba V1

Měkká, šitá vazba

Potisk obchodních tašek

Digitální a ofsetový tisk

UV tisk

UV rolový a deskový tisk

Rolová a archová laminace

Zušlechtění povrchu tiskovin

Digitální archový tisk

Malo-nákladový digitální tisk, plochý ofset připravujeme

Sítotisk

Kvalitní tisk a krásná barevnost

CNC plotr

Velký plotr na tvarový výřez i výsek

Spolupracujeme

Nemáme se za co stydět ani v oblasti klientů a technologických partnerů

A mnoho dalších …

Něco z naší historie

Začátky

Tiskárna Frances byla jedna z prvních soukromých firem, které vznikly po Sametové revoluci. Již 16. července roku 1990 založil pan Ing. František Hrubý nakladatelství právní literatury. Sled událostí ale změnil naši orientaci na výrobu obálek a posléze jejich potisk. Z nájmu na Smíchově jsme přesídlili do Grabovy továrny, postavené roku 1892, kterou jsme plně rekonstruovali.

Kapacity se plní

V koprodukci s německou firmou Otto Ficker AG (dnes Mayer-Kuvert) jsme v druhé polovině devadesátých let vyráběli v průměru 1,5 miliardy dopisních obálek ročně, v naší zemi tak nebyla téměř jediná obálka, kterou bychom nevyrobili my.

Díky pověsti spolehlivých, rychlých, a hlavně vysoce kvalitních služeb  jsme spolupracovali s bezpočtem špičkových reklamních agentur a překonali tak finanční krizi v roce 2009 bez větších následků.

Přesun do online světa

Jak ale čas běžel dál, velkou část běžných poštovních zásilek nahradila elektronická komunikace, a proto bylo nutné se přizpůsobit tiskem nových materiálů. Proto jsme v průběhu pandemie koronaviru v roce 2020 spustili e-shop a rozšířili náš strojový park o další pomocníky, jako například UV tisk, plotr, sítotisk nebo digitální tiskové stroje. Zároveň jsme z ekologických důvodů začali obálky vyrábět mimo Prahu.

Naše firma klade nejvyšší důraz na rychlé a co nejkvalitnější vyhotovení jakékoli zakázky společně s poskytnutím nejlepší možné zákaznické zkušenosti. My všichni kolegové jsme jako rodina, a proto u nás drtivá většina pracuje více než 20 let.

Získání nových klientů, zaměření na menší firmy a podnikatele

Rozšiřujeme nás záběr a plníme zakázky s menším množstvím zboží, abychom mohli obsloužit i menší zákazníky.