Reklamní materiály

POS (Point of Sale) označuje specifický typ obalu, který je navržen pro prezentaci a propagaci produktů na prodejním místě. Tyto obaly jsou také známé jako FEFCO (European Federation of Corrugated Board Manufacturers) obaly, což je standardizovaný systém klasifikace kartonových obalů. POS (FEFCO) obaly jsou důležitým nástrojem pro podporu prodeje a brandingu na prodejním místě. Dobře navržené a atraktivní POS obaly mohou přitáhnout zákazníky, zlepšit viditelnost produktů a podpořit prodeje.

POS (Point of Sale) označuje specifický typ obalu, který je navržen pro prezentaci a propagaci produktů na prodejním místě. Tyto obaly jsou také známé jako FEFCO (European Federation of Corrugated Board Manufacturers) obaly, což je standardizovaný systém klasifikace kartonových obalů.

Displaye: Jedná se o samostatné stojany nebo regály, které umožňují vystavit produkty ve vzpřímené pozici. Displaye mohou být umístěny na regálech, stolech nebo v blízkosti pokladen.

Standee: Standee je samostatná stojící reklamní tabule, která je často tvarována jako postava nebo produkt a je umístěna na strategickém místě, aby zaujala pozornost zákazníků.

Shelf-ready packaging (SRP): Tento typ obalu je navržen tak, aby byl snadno umístěn na prodejní regále. SRP obaly často slouží jako transportní obaly a jsou vybaveny speciálními funkcemi pro rychlé a snadné otevírání na prodejním místě.

Hanging Display: Tento typ obalu umožňuje viset na háčcích nebo držácích na prodejních regálech a umožňuje produktu vystavit se z více stran.

Poptávkový formulář